Kızların Hoşlanma Aşık Olma Belirtileri

Kızların hoşlanma belirtileri nelerdir? Kadınların aşık olduğu nasıl anlaşılır? Bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız? Kadınlar bir erkekten hoşlandığında ne tür belirtiler gösterir, aşık olan kızlar neler yapar, nelerden uzak durur, karşı tarafa nasıl aşk sinyalleri gönderir? En ince detayına kadar kızların aşk belirtileri sayfamızda sizlerle.

Kadınların hoşlanma aşık olma belirtileri

Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz üzere insanlar karşı cinsten etkilendiklerinde istem dışı bir takım hareketlerde bulunur. Eğer beden dilini iyi gözlemleyebilir seniz bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. İşte kadınların öne çıkan bariz aşk belirtileri.

1) Tıpkı erkeklerde olduğu gibi karşısında ki kişiye ilgi duyan kızlar saçlarıyla oynarlar. Çoğunlukla gülümseyen bir yüz ifadesi takınmayı tercih ederler. Bazen heyecandan olsa gerek istem dışı sakarlıklar yapabilirler.

2) Hoşlanan kadının bakışları erkeklere nazaran daha derin anlamlar içerir. Direk olarak göz göze gelme biçiminde olmasa da gizliden gizliye göz temasını sürdürürler. Konuşurken dizleri size dönükse, öne doğru eğiliyor ve sürekli gözlerinizin içine bakıyorsa ve en önemlisi her fırsatta bile sizinle temas etmeye çalışıyorsa sizden etkileniyor demektir.

3) Konuşurken erkeğin her anlattığı konuya ilgi duyar ya da ilgi duyarmış gibi görünürler. Aaa gerçekten mi?, hmm çok ilginç gibi karşısındaki kişinin anlatmaya devam etmesini isterler. Bu sırada erkeğin gözlerinin içine odaklanırlar. Özellikle ortamda başka kadınlar da varsa ve onlar bu anlatılanlarla ilgilenmezken o sürekli “ee sonra? gibi konuşmanızı istiyorsa bir şeyler olduğundan şüphelenebilirsiniz. Yanı sıra bu konuşmalar sırasında en anlamsız esprilerinize bile gülerler..

4) Bakımlarına her zamankinden daha fazla dikkat etmeye başlarlar. Günlük 2 saat olan makyaj süresinin 3,5 saate çıkar. Giyecekleri elbiseyi bir kaç defa düşünür öyle karar verirler. Tabi bu arada alışveriş merkezlerine sürekli ziyaretler gerçekleşir.

5) En hareketli şarkıları dinlerken slow müzik dinlemeye başlarlar. Derin derin düşüncelere dalar giderler. Artık arkadaş ortamında laflara katılmaz, sürekli hoşlandığı kişiyi düşünmeye başlarlar. Başka erkeklere kesinlikle dikkatini veremez hatta bakmazlar bile. Sürekli kahve içer fal baktırırlar :) Arkadaşlarına sevdiği erkeği ve özelliklerini anlatırlar.
6) Kadınlar bazen gereksiz yere kapris yapabilirler. Eğer size birden kapris yapmaya başladıysa bilin ki sizden hoşlanıyor.

7) Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe, onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için soru sorarlar. Belki çocukluğuyla ilgili bir ayrıntı belki de ailesiyle, arkadaşlarıyla ilgili bilgiler.

9) Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi sürekli bir şekilde karşınıza çıkıyorsa; siz kahve almaya gittiğinizde o da gidiyorsa veya öğle yemeğini aynı saate denk getirip ‘nedense’ sizinle aynı mekana gidiyorsa bu sizi daha fazla görmek ve yakınlaşmak istediği içindir.

Konuyla ilgili tecrübelerinizi konu altından yorum olarak bildirmeyi eksik etmeyin.

Her şey gönlünüzce aşk sizden yana olsun.
5 Yorum

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir